Harley - Davidson Club Brnoest. 1963
Česky English

Galerie prezidentů

  •  2012-
  •  Dušan Fedor

 Člen H-DCBrno od roku 2006

prezident od 27.12.2012

 

  •  2007-2012

    

  •  Karel Wimětal     Ing.
Člen H-DCBrno od  roku 1982

prezident od  31.5.2007 do 27.12.2012

prezident

  •  2006-2007
  • MUDr.Rostislav Gromnica PH.D.

Člen H-DCBrno od roku 2003, prezident od roku 26.11.2006, do 31.5.2007.

  • 2004-2006
  • František Kučera
    Judr.


Člen H-DCBrno od roku 1966, prezidentem od roku 2004 do roku 2006.

Kučera

  • 1984-2004
  • Zdeněk Hönig
    Ing.

Člen H-DCBrno od roku 1977, prezidentem od roku 1983 do roku 2004, majitel obchodu Harley-Davidson-Brno.

Hönik1

  • 6.10.1976
    -1983
  • Jaroslav Sigmund 
    Ing.

 Člen  H-DCBrno od roku 1971, prezidentem od roku 1976 do roku 1982, nyní žijící v Německu.

Sigmund

  • 1974-1976
  • Petr Kahle
    Ing.

    Zakládající člen H-DCBrno, prezidentem od roku 1974 do roku 1975.

kahle petr

   Založení klubu    

  •  1963-1974
    -říjen
  • Zdeněk Škrobáček

Zakladatel  H-DCBrno, prezidentem od roku 1963 do roku 1973, v součastnosti čestným členem H-DCBrno.

Škrobáček